#1 2012-01-10 16:09:52

Kociara

Bywalec

Zarejestrowany: 2012-01-10
Posty: 1

KONIE TO ŚMIECI

Jak możecie pomagać tym gównianym koniom, podczas gdy jest tyle głodnych, nieszczęśliwych, czekających na pomoc PRAWDZIWYCH PRZYJACIÓŁ LUDZI - KOTÓW !!!!! Wkurwia mnie na maksa, jak otwieram gazetę typu TeleTydzień, a tam się ogłasza jakiś śmierdzący, obrzydliwy koń, na którego widok chce się rzygać i proszą o wpłacanie pieniędzy żeby go uratowac przed rzeźnią !!!!! Taaa, jasne, nie mam na co wyrzucać pieniędzy tylko na jakies obrzydliwe konie - jakbym była milionerką to i tak bym nie dała ZŁAMANEGO GROSZA na te wasze konisie - gównisie !!!!! Wszystko bym dała na koty !!!!! Co mnie kurwa obchodzi czy jakiś koń pojedzie do rzeźni czy nie - a w sumie to tak, obchodzi mnie - niech jedzie do rzeźni, uwielbiam kabanosy i moje koty tez je uwielbiają !!!!! W ogóle jak mozna mówić, że koń to przyjaciel człowieka, jak można się przytulać do takiego gówna i je głaskać ?! Zwierzęta stworzone do miłości to KOTY I TYLKO KOTY, a KONIE TO ŚMIECI !!!!!

Offline

 

#2 2012-02-28 18:09:44

Eclerc

Bywalec

Zarejestrowany: 2012-02-28
Posty: 2

Re: KONIE TO ŚMIECI

i po co to pisać nie rozumie ;/

Offline

 

#3 2020-06-24 15:39:01

k1audys

Bywalec

Zarejestrowany: 2020-06-24
Posty: 4

Re: KONIE TO ŚMIECI

Jak nie lubisz koni to co tu wogle robisz? I mów sobie co chcesz. Według mnie to koty są bezużyteczne. drapią i myślą tylko o sobie jak ty.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora