#1 2007-04-05 22:45:10

Cedra

Koniarz

Zarejestrowany: 2007-03-12
Posty: 480

Wasze pokoje

Jak wyglądają Wasze pokoje ? Ja zaczne pierwsza
A więc...

Kolry ścian to fioletowy i niebieski W moim pokoju jest dość duzo końskich rzeczy, ale nie tak bardzo.
Ciekawe szczegóły:
1. Narysowałam sobie na ścianie konie Jeden to stojący dęba koń, a drugi to kłusujący Shire Są dość duże Jeden gdzieś na 1/3 ściany Do tego kilka małych koników (ok. 15). wszystko oczywiście rysowane ołówkiem
2. Posiadam nawiedzoną wieże . Sama się włancza, puszcza płyty i ustawia głośność   Kiedyś włączyła się za chwilę wyłączyła, zaraz znów włączyła i wyłaączyła...i tak 3 razy, aż w końcu włączyła RMF-FM i sama musiałam ją wyłączyć. Teraz jest odłączona od kontaktu . Kiedyś puściła Elvisa Presleja Najgorzej jak ją na chwile włącze , a potem zapomne wyłączyć...Bo w nocy się włącza i można zawału dostać I to jeszcze na prawie cały regulator Nie cierpie tej wieży A nie mogę jej wyrzucić Oto jej fota:

http://forumblackhorse.pun.pl/_fora/forumblackhorse/gallery/2_1175804382.jpg

3. Mam papugi Dwie nimfy Rocky i Poli. Zwane raczej:
-Papug i Papuga,
-Hamtaro i Biżu,
-Chimiki,
-Papugi Wanderhelm
CZekam na jajka, ale nie ma

4. Kidyś (niestety już nie ) kolekcjonowałam puszki po piwach Miałam chyba wsystkie Ok.50. Z 10 były przyklejona taśmą dwustronną na ścianie, a reszta siedziała u góry na mablach
5. Czasem nad moim pokojem biegają kuny (teraz już ich nie ma, ale znając życie na wiosne znów przybędą:p) bo jest tam strych. Zazwyczaj, a razcej zawsze tłuką się jak dzikie wieprze skaczą i biegają. Słychać to jakby z 5 osób skakało z mebli i tak w kółko
6. MAm dość sporo kwiatków W tym wszystkie już są przyzwyczajone do warunków pustynych Niezbyt często o nich pamiętam
7. MAm panele które już oczywiście są podziurawione w kilku miejscach

To były te ciekawsze informacje Jak sobie jeszcze coś przypomne to opisze czekam na Wasze opisy

Kąt mojego pokoju
http://forumblackhorse.pun.pl/_fora/forumblackhorse/gallery/2_1175804578.jpg
Ps. Ten wianek na ścianie zrobiłą moja babcia Jest już obeschły...

Offline

 

#2 2007-04-19 17:10:16

Gniada25

Administrator

7872147
Skąd: Augustów
Zarejestrowany: 2007-03-11
Posty: 498
WWW

Re: Wasze pokoje

Hmm, mój pokój? Ściany zielono, niebieskie, sosnowe meble i łóżko z szafką Duża toaletka stoi w końcie, a nad nią wiszą dwie półki z moimi fotkami i posążkiem konia. Mam także panele (całe) Na parapecie stoi palma i dwa bratki, które staram się regularnie podlewać


***Każdy może pokochać konia, ale nie każdy zasługuje na JEGO miłość***

Offline

 

#3 2007-04-19 17:17:07

Cedra

Koniarz

Zarejestrowany: 2007-03-12
Posty: 480

Re: Wasze pokoje

Też mam kwiatki Zapomniałam o nich napisać... Jest to palma (na ziemi), dwie róże (na parapecie i na stoliku) . Masz foty swojego pokoiku ?

Offline

 

#4 2007-04-20 14:35:02

Gniada25

Administrator

7872147
Skąd: Augustów
Zarejestrowany: 2007-03-11
Posty: 498
WWW

Re: Wasze pokoje

Nie mam, ale jak nie zapomnę to w wolnym czasie cyknę


***Każdy może pokochać konia, ale nie każdy zasługuje na JEGO miłość***

Offline

 

#5 2007-04-21 08:29:21

ada

Koniarz

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-04-02
Posty: 163

Re: Wasze pokoje

Mój pokój ma narazie żółte ściany. Mam pościel w niebieskie lilie. meble żółto-niebieskie i jeden słonecznik pompowany...   Kwiaty zostały w poprzednim mieszkaniu i musze je przywieźć ale cały czas zapominam...i to chyba wszystko.


Konie to piękne stworzenia...jeśli ludzie ich nie zepsują.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora