#1 2007-06-18 13:32:36

Cedra

Koniarz

Zarejestrowany: 2007-03-12
Posty: 480

Głosowanie na krakvecie - pomóżmy Fundacji

Fundacja "Pro equo" potrzebuje naszej pomocy. Nie musicie NIC płacić, wystarczy że oddacie głos na forum Krakvet, a fundacja, która uzyska największą liczbę głosów otrzyma w nagrodę pasze lub inne potrzebne dla zwierząt rzeczy za dość sporą kwotę.

Niestety glosowanie jest obstawiane glownie przez ludzi z miau i dogo, ale wiem, że jeśli się sprężymy to DAMY RADĘ... jeśli nie w tym to może w następnym głosowaniu (następny miesiącu)... wiem, że jest tu WIELE osób z dobrymi sercami... a potrzeba TAK niewiele... Każdy głos jest na wagę złota!!! Dajcie znać swoim znajomym...

Jeśli się uda to będziemy głosować na następne fundacje, by i one otrzymały pomoc... pokażmy że KONIARZE POTRAFIĄ!!! nie dajmy sie "kotowatym i psowatym"!!!

Głosujcie tu:
http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=4582

PAMIĘTAJCIE - TRZEBA BYĆ ZALOGOWANYM BY ODDAĆ GŁOS!!!
JEDNA OSOBA (z jednego IP) MOŻE ZAGŁOSOWAĆ TYLKO RAZ

Oddajcie głosy na fundację Pro Equo. JA już to zrobiłam. Pamietajcie, że po rejestracji przyjdzie do Was e-mailem potwierdzenie rejestracji z linkiem na którego musicie wejść i dopiero wtedy będzie mogli się zalogować.

Proszę o oddanie głosu.

Oto strona internetowa fundacji Pro Equo:
http://www.proequo.pl/

Ostatnio edytowany przez Cedra (2007-06-18 13:33:15)

Offline

 

#2 2007-06-19 10:07:38

Cedra

Koniarz

Zarejestrowany: 2007-03-12
Posty: 480

Re: Głosowanie na krakvecie - pomóżmy Fundacji

LUDZIE PRZECIEŻ TO NIC NIE KOSZTUJE ! NIE ROZUMIEM WAS ! PRZECIEŻ MOŻNA POMÓC FUNDACJI KTÓRA RATUJE KONIE PRZED RZEŹNIĄ !
Chyba za wiele oczekiwałam pisząc tu ten post...
Sorry Gniada25, ale ktoś inny będzie musiał zostać moderatorem galerii i zadbać o Rebus. Była fajna zabawa, ale jak przyjdzie co do czego....
W każdym razie pozdrawiam

Offline

 

#3 2007-06-19 18:14:40

Gniada25

Administrator

7872147
Skąd: Augustów
Zarejestrowany: 2007-03-11
Posty: 498
WWW

Re: Głosowanie na krakvecie - pomóżmy Fundacji

Cedro... nie rozumiem skąd ta irytacja... To, ze nie było mnie jakiś czas na forum, wcale nie znaczy, że nie chcem koniom pomóc...


***Każdy może pokochać konia, ale nie każdy zasługuje na JEGO miłość***

Offline

 

#4 2007-06-19 19:56:06

Cedraa

Gość

Re: Głosowanie na krakvecie - pomóżmy Fundacji

ALE TU NAPRAWDĘ NIE CHODZI O CIEBIE ! Wiedziałam że Ciebie nie było już dość długo i nawet miałam napisać o tym ale potem zapomniałam...Wiem, że Ty wyślesz ten głos i jak teraz się nie uda to w następnym miesiącu spróbujemy. Pisząc tamten post wziełam pod uwagę że byłaś nieobecna i nie miałam na myśli Ciebie. A teraz i tak już nie ma sensu wracać bo mogą się z mojej winy na forum odbywać jakieś kłutnie o to co napisałam.

Pozdrawiam Cie i przeprasza.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora